• web@webhisto.com.tr
 • Pzt - Cmt 08:00 - 00:00
 • Webhisto Hakkında

  webhisto hakkında

  2005 yılından günümüze bir çok kurumsal firmaya hizmet veren ve vermeye devam eden Webhisto web tasarım ve SEO başta olmak üzere grafik tasarım, adwords reklam, sosyal medya yöneticiliği ve makale yazarlığı konularında da varlığını gösteren bir ajanstır.

  Çalıştığımız bireysel yada kurumsa tüm müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çözümler sunuyor ve en uygun şekilde uyguluyoruz.

  Aşağıda ki hizmetler için bize ulaşabilirsiniz.

  Web Tasarım

  Size özel hazırlanmış veya hazır tasarımlarımızın tümü günümüz standartlarına uygun, responsive (mobil uyumlu) ve yönetim paneli olacak şekildedir. Web siteleri faaliyetlerinizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi yayınlayarak müşterilerinizin firmanızı çok düşük maliyetlerle 7/24 ziyaret etmelerini sağlayabileceğiniz araçlardır. Bir web sitesi sizin ya da ürünleriniz hakkında detaylı bilgi sunmalı ve şeffaf olmalıdır. Müşteri istediği ayrıntılara kolay bir şekilde ulaşmalı ve sizi tercih etmesi için gereken doğru mesajı net bir şekilde almalıdır.

  SEO (Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu)

  Müşterileriniz hizmet vermiş olduğunuz sektöre uygun anahtar kelimeler aradığında, web sitenizin üst sıralarda çıkması için yapılan çalışmalara SEO yani arama motoru optimizasyonu denir. Doğru yapılan optimizasyon ile reklam çalışmalarına nazaran daha az maliyetle daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Hazırladığımız tüm web siteleri SEO uyumlu olduğu gibi, bizden SEO hizmeti alacak müşterilerimizin siteleri de elverişli hale getirilmektedir.

  Google (ADS) Reklamcılığı

  İnternet üzerinde ziyaretçi potansiyelinizi artırmanızı sağlayan en etkin reklam tipi kesinlikle Google Adwords’tür. Doğru anahtar kelimeler ile uygun demografi uyarlanarak doğru müşteri portföyü sağlamanız için en başarılı reklam yoludur. Sizin için hizmet vermiş olduğunuz sektörle alakalı uygun anahtar kelimelerin analizini yaparak, en az maliyetle çok müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

  Sosyal Medya Planlama ve Reklamcılığı

  Etkili reklam türlerinden bir diğeri de insanların en çok vakit geçirdikleri ortamlar olan facebook, instagram, twitter ve benzeri sosyal medya siteleridir. Google ile farklı algoritmaları olan bu mecralarda anahtar kelime aramasına göre değil de kişilerin ilgi alanları, cinsiyet, yaş ve benzeri demografik seçeneklerine göre reklamlarınızı çıkararak, potansiyel müşterilerin sizlere direk olarak ulaşmaları için gereken çalışmaları yapıyoruz. Gerek web sitenizin, gerekse sosyal medyada firmanıza ait sayfanın etkileşim alması için reklam çalışmaları yaptırabilirsiniz.

  Toplu SMS Danışmanlığı

  Özel günlerinizde veya yaptığınız kampanyalarda müşterilerinize duyuru yapmak için kullanabileceğiniz en popüler ve uygun yol SMS gönderimidir. Markanızın ismiyle müşterilerinize toplu bir şekilde SMS göndererek re-marketing yani yeniden pazarlama sistemini devreye sokuyoruz.

  Matbaa Hizmetleri (Afiş, kartvizit, broşür gibi kurumsal kimlik)

  Web sitenizin yanı sıra dilerseniz kartvizit, broşür ve afiş gibi kurumsal tasarımlarınız için de destek verebiliriz. Bu gibi ihtiyaçlarınızın tasarımı ile beraber talebiniz doğrultusunda baskı işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

  Makale Yazarlığı

  Çeşitli konulara hakim olan yazarlarımız sizin ihtiyacınız olan tüm konulara ait makaleleri yazabilir.

  İletişim sayfası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

  × WhatsApp Destek