• web@webhisto.com.tr
 • Pzt - Cmt 08:00 - 00:00
 • Web Tasarım

  İçinde bulunduğumuz dijital çağa ayak uydurarak sade, şık, profesyonel ve mobil uyumlu web tasarımı ile ihtiyaç ve taleplerinize en doğru şekilde yanıt veriyoruz.

  Hazırlayacağımız web sitesinin şık, sade, hızlı ve kolay dolaşılabilir olması önem verdiğimiz ilk kriterdir. Size özel ya da hazır paket farketmeksizin webhisto’nun ellerinden çıkan her web sitesi, ziyaretçilerin ve arama motorlarının en hızlı şekilde, kolayca ziyaret etmesi yönünde ustalıkla inşa edilir.

  Web tasarım yaptığımız esnada her ayrıntının çok fazla güç harcamaması ve sitenizin en verimli şekilde hızla açılması için dikkatle ilerliyoruz.

  Müşterileriniz sitenize girdikleri andan itibaren aradıklarına kolayca ulaşarak, istedikleri net cevapları alsınlar ve sizi tercih etsinler diye gerekli çalışmaları özenle yapıyoruz.

  Oldu bitti değil, şu şekilde olmalı yada bu şekilde düzenlenmeli prensibi ile sürekli yeni fikirler geliştirerek ilerliyor ve ekip olarak son rötuşları gerçekleştirip, size sunuyoruz.

  İYİ VE DOĞRU WEB SİTESİ NASIL OLMALIDIR?
  Hızlı Olmalıdır
  Doğru bir web sitesinin ilk ve önemli kriteri hızlı olmasıdır. Ziyaretçiler sitenize giriş yapmak için tıkladıkları ilk saniyelerde açılmasını ister. Ulaşamadıklarında ise sıkılarak terk ederler ve alternatif rakip sitelere giriş sağlarlar. Bu da potansiyel müşteri kaybı yaşamanıza neden olur.

  Bu yüzden tasarım işlemine başladığımız andan itibaren teslim edene kadar geçen tüm aşamalarda sitenin hızlı açılması gereken çalışmaları gerçekleştirerek yürüyor, en son tamamlandığında tekrar hız kontrolleri sağlıyoruz.

  Tasarım Responsive (Mobil Uyumlu) Olmalıdır
  Sahip olacağınız web sitesi cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi tüm cihazlara uyumlu olacak şekilde tasarlanmalıdır. Cihaz ne olursa olsun kişi siteye giriş yaptığında tüm nesneleri düzgün şekilde görmeli ve gezinmelidir.

  7/24 Erişilebilir Olmalıdır
  Müşterilerimiz için hazırlanan sitelerin tümü hızlı, sağlam ve güçlü alt yapıya sahip hostingler de (web alanı) barındırılmakta olup, talep ettiği taktirde kendi web alanına taşınabilmektedir. Bizim tavsiyemiz kolay erişebilirlik ve hızlı müdahale için webhisto bünyesinde ki web alanlarında kalmasıdır.

  İçerik Kolay Ulaşılabilir ve Anlaşılır Olmalıdır
  Bir web sitesinin en önemli kısmı menüdür. Çünkü menü web sitesinin içerisinde rahat bir şekilde dolaşılmasını sağlayan köprüdür. Köprü inşası düzgün ve sağlam yapılandırılmalı, ziyaretçilerin kaybolmasına engel olunmalıdır.

  Site içeriği okuyucunun anlayacağı cümlelerle hazırlanmalıdır. Bu doğrultuda sizin tarafınızdan gelen makaleler tarafımızdan incelenerek yanlış varsa düzeltilir ve eksikler tamamlanır.

  Web sitesi hızlı açılmalıdır. Web sitesi ziyaretçisine tüm hizmet ve materyalleri doğru bir şekilde aktarmalıdır. Ziyaretçi firma ve hizmetleri hakkında geniş bilgiye ulaşarak, fikir sahip olmalıdır.

  Site sahibi olmaya karar verdiğinizde ihtiyacınız olan her şeyi doğru ve eksiksiz olacak şekilde aktarmalı ve isteklerinizi tam anlamıyla yerine getirebilecek kişi ya da firmalarla çalışmalısınız.

  Webhisto isteğiniz üzerine hazır ya da özel olmak üzere en uygun tasarımı çıkararak yine talep ederseniz wordpress alt yapısı kullanılarak özel kontrol paneli ile sunulmaktadır.

  Bir web sitesinin en önemli kısmı menüdür. Çünkü menü web sitesinin içerisinde rahat bir şekilde dolaşılmasını sağlayan köprüdür. Köprü inşası düzgün ve sağlam yapılandırılmalı, ziyaretçilerin kaybolmasına engel olunmalıdır.

  Web tasarımı yaparken gerçekleştireceğimiz uygulamalar
  – Site hızlandırma çalışmaları ve raporlama.
  – Web alanınız bizde bulunduğu süre zarfı içinde alt yapı için gerekli bakım ve güncelleme işlemleri tarafımızdan sağlanır.
  – Tasarımınız başlangıçtan teslimata kadar adım adım arama motorlarına seo uyumlu ve ziyaretçilerinize uygun bir şekilde hazırlanır.
  – Aylık anlaşma ile siteniz içerisinde ki tüm düzenleme ve editörlük işlemleri tarafımızdan yapılabilir.
  – İlk yıl ücretsiz domain ve hosting hizmeti.
  – Talep edildiği taktirde canlı destek modülü.

  https://www.instagram.com/webhisto adresinden bizi takip edebilirsiniz.

  × WhatsApp Destek