Nasıl Yapılır?

Fotoğraflarınızın Arka Planını Online Olarak Saydam (Transparan) Yapabilirsiniz

Photoshop yada benzeri gelişmiş grafik programlarını kullanacak bilgiye sahip değilseniz yada herhangi bir fotoğrafın arka planını saydam yapacak kadar yeterli zamanınız yoksa fotoğrafların arkasını çevrimiçi bir şekilde transparan yapmanız çok pratik bir yolla yapılabilmektedir.

Sponsor

Fotoğrafın Arka Planını Transparan Yapma

Bu işlem için çevrimiçi kullanabileceğiniz birkaç web sitesi var, sırasıyla bunları ele alalım.

1- Remove.bg alan adına sahip siteye buraya tıklayarak erişebilir herhangi bir ücret ödemeden, kayıt olmadan 3-5 saniye kadar kısa bir sürede istediğiniz fotoğrafın arka planını silebilir ve saydam (transparan) hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra saydamlaştırdığınız fotoğrafı istediğiniz formatta indirebilirsiniz.

2- Diğer web sitemiz ise adobe. buraya tıklayarak kolayca erişebilir ve fotoğraflarınızın arka planını çevrimiçi bir şekilde silebilir saydam hale getirebilirsiniz.

Sponsor

3- Ücretsiz arka plan silme sitelerinden bir diğeri ise photoroom. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilir, istediğiniz fotoğrafların arka planını transparan yapabilir ve dilerseniz arka planın rengini değiştirebilirsiniz.

4- Bir başka fotoğraf arka planı şeffaflaştırma sitemiz ise erase.bg tamamen ücretsiz olmasa da 50 fotoğrafa kadar transparan yapma işlemini ücretsiz olarak sunmakta. Siteye buraya tıklayarak ulaşabilir ve test edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu