Program İndir

Fotoğraf Canlandırma İçin Kullanabileceğiniz 5 Uygulama

Özellikle eski fotoğrafları canlandırma işlemi için kullanabileceğiniz 5 uygulamadan bahsedeceğiz. Fotoğraflarınıza canlandırma katarak sosyal medyada çok daha fazla dikkat çekmesini istiyorsanız bu uygulamalar ile sağlayabilirsiniz.

Sponsor

1- My Heritage – Deep Nostalgia

MyHeritage tarafından geliştirilen Deep Nostalgia ile özellikle eski fotoğraflarınıza göz ve ağız hareketleri ekleyebilir, gerçek bir video görüntüsüne dönüştürebilirsiniz. Son zamanlarda özellikle vefat eden insanlar için kullanılan bu uygulama bir yandan tebessüm ettirebilirken, bir yandan da insanları duygusallaştırabiliyor.

https://www.myheritage.com.tr/deep-nostalgia adresine tıklayarak ulaşabileceğiniz uygulamaya ücretsiz olarak kayıt olmanız yeterli. Üyelik oluşturduktan sonra “Fotoğraf yükle” butonu aracılığıyla canlandırmak istediğiniz fotoğrafı yükleyebilir ve sonuca ulaşabilirsiniz.

2- Remini

Remini, fotoğraf canlandırma adına deneyebileceğiniz bir diğer uygulamadır. Fotoğraflarınız üzerinde iyileştirme ve düzenleme yapmanıza olanak tanıyan Remini ücretsiz bir uygulamadır. Fotoğraf canlandırma yanı sıra birçok özelliği de bulunan Remini ile kayıt ettiğiniz görsel ve videoları sosyal medyada hemen takipçilerinizle kolayca paylaşabilirsiniz.

Sponsor

3- MotionLeap – Pixaloop

MotionLeap – Pixaloop ile de fotoğraflarınızı hareketlendirebilirsiniz. Gelişmiş özellikler sunan uygulama Türkçe ve kolay bir arayüze sahiptir. Birçok filtre ve efekt sunan uygulamada animasyonlarda ekleyebiliyorsunuz. Temel özellikleri ücretsiz olan uygulamada tüm özellikleri kullanabilmeniz için ücret ödemeniz gerekmektedir.

4- YouCam Perfect

Fotoğraf canlandırma ve hareketlendirme için kullanabileceğiniz bir diğer uygulama YouCam Perfect’tir. Fotoğrafları hareketlendirme yanı sıra bir çok özelliği de beraberinde getiren YouCam Perfect’te bazı fonksiyonlar ücretli olarak sunuluyor. Ancak reklam izleyerek bazı özellikleri ücretsiz olarak kullanmanız mümkün.

5- XEFX

XEFX kullanarak fotoğraflarınızı çok daha canlı bir hale getirebilirsiniz. XEFX fotoğraflarınızı gife dönüştürmenize ve bununla beraber 3D fotoğraflar üretmenize olanak tanıyan XEFX ile eğlenceli görseller üretebilirsiniz.

Sponsor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu