Nasıl Yapılır?

Yopmail İle Geçici E-posta Adresi Nasıl Oluşturulur?

Sürekli olarak kullandığınız ve hesabınızı kaybetmek istemediğiniz internet siteleri, uygulamalar ve platformlarda elbette ki kendi kişisel e-posta adresinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak bazen ne olduğu belli olmayan sitelere kayıt olmak durumunda kalırsanız bu tarz sitelerde kendi e-posta adresinizi vermeye çekinirsiniz. Çünkü her internet platformu yöneticisi maalesef iyi niyetli değil. Bir çoğu e-posta adresi ve telefon gibi bilgilerimizi toplayarak sürekli olarak spam yaratan tanıtımlar ve reklamlar göndermekteler.

Sponsor

Hal böyle olunca bunlardan sıyrılabilmek adına yopmail isminde geçici e-posta adresi oluşturabileceğimiz bir platform mevcut. Yopmail üzerinden oluşturacağınız geçici e-posta ile hem kişisel bilgilerinizi koruyabilir hem de güvenlik sağlayabilirsiniz. Bunun dışında saçma sapan tanıtım ve reklam içerikli maillere maruz kalmazsınız.

Yopmail Nedir?

Yopmail platformu @yopmail.com uzantılı geçici e-mail adresi oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir servistir. yopmail.com adresinden giriş yapabilir ve hemen hiçbir üyelik oluşturmaya gerek kalmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yopmail Nasıl Kullanılır?

Geçici e-posta adresi oluşturmak çok yopmail ile çok basit. Aşağıdaki adımları izlediğiniz taktirde anında geçici bir email adresine sahip olabilirsiniz.

Sponsor
  • Öncelikle yopmail.com adresine giriş yapın.
  • Sizi karşılayacak olan ekranda “Type the Email name of your choice” yazan alana istediğiniz kullanıcı adın yazın ardından ok işaretine tıklayın. Ve gelen kutusu karşınızda olacaktır.

Böylece bu adresi istediğiniz yere girebilir ve gelen kutusunu kapatmadığınız sürece gelen maili görebilirsiniz. Eğer kapatırsanız ve sonra ihtiyacınız olursa tercih ettiğiniz kullanıcı adını girerek gelen kutusuna ulaşmanız mümkün.

Yopmail üzerinden sadece @yopmail.com değil dilerseniz “Alternate domain names” kısmından farklı uzantılarda seçebilirsiniz. Ayrıca “random email generator” butonuna tıklayarak rastgele bir kullanıcı adı ile geçici eposta adresi açmanız mümkün.

Sonuç olarak yopmail üzerinden oluşturduğunuz geçici adres sayesinde saçma sapan tanımadığınız kişilerden e-posta almaz, tanıtım ve reklamlara maruz kalmazsınız. İyi günlerde kullanın, bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Dilerseniz t.me/webhisto adresinden telegram sohbet ve yardım kanalımıza katılabilirsiniz.

Sponsor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu