Program İndir

AnyDesk – Uzak Masaüstüne Bağlanma Uygulaması

AnyDesk, Evinizde, ofisinizde bulunan yada tanıdığınız birinin bilgisayarına uzaktan bağlantı kurarak destek vermenize, sorun gidermenize yada eğitim vermenize olanak tanımaktadır.

Sponsor

Telefon üzerinden konuşarak yada mesajlaşarak oldukça zor olan bir sorunun çözümünü uzaktan erişim sağlayarak saniyeler içinde kolayca ve güvenilir bir şekilde halledebilirsiniz.

AnyDesk programı aracılığıyla bağlandığınız bilgisayarın sahibi size istediği statüde yetki verebilir. Yani kısıtlama uygulayarak ona zarar verilmesinin önüne geçebilir.

Erişim iznini dilediği an sonlandırabilir ve müdahale edebilir. Bu sebeple AnyDesk güvenilir uzaktan bağlantı programları içerisinde oldukça popüler bir yere sahiptir.

Sponsor

AnyDesk Nasıl Kullanılır?

* Öncelikle AynDestek programını BURADAN indirerek bilgisayarınıza yüklemelisiniz.

* Hem sizin hem de erişim sağlayacağınız kişinin bilgisayarında AnyDesk yüklü olduğundan emin olun.

* Bağlanacağınız bilgisayarda AnyDesk programı açılmalı ve çıkacak olan ID numarası size verilmelidir.

* Bu ID numarası üst adres çubuğuna yazılarak karşıya istek gönderilmeli ve karşı taraftan isteğiniz kabul edilmelidir.

Sponsor

* Bağlanma talebiniz kabul edildikten sonra o bilgisayarı yönetebilir ve sorunu giderebilir, destek olabilir veya eğitim verebilirsiniz.

* Tüm işlemler bittikten sonra tek bir tıkla bağlantıyı kes diyerek erişimi sonlandırabilirsiniz.

AnyDesk programını kullanabilmeniz için her iki tarafta da internet bağlantısı mutlaka olmalıdır. İnternete bağlı olduğunuz her noktadan dünyanın herhangi bir yerindeki bilgisayara saniyeler içinde kolay ve güvenilir bir şekilde bağlanabilirsiniz.

AnyDesk uygulaması çok küçük bir boyuta sahiptir. Saniyeler içerisinde indirebileceğiniz gibi çok hızlı bir şekilde bilgisayarınıza kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

AnyDesk Kullanıcı Adı (ID Numarası) Nasıl Değiştirilir?

Kullanıcı adı belirlemek yada değiştirmek için AnyDesk’in lisanslı kullanıcısı olmak gerekmektedir. Ancak dosya konfigürasyonu yaparak ID numarası değiştirilebilmektedir. Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda AnyDesk ID numarasını değiştirmek istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz.

# Öncelikle bilgisayarınızda AnyDesk programının çalışmadığından tamamen kapattığınızdan emin olun.
# Bilgisayarınızın sol alt köşesinde ki arama kısmına tıklayın ve “Çalıştır” yazın.
# Çalıştır kısmındaki kutucuğa “%appdata%” yazın.
# Açılacak olan pencerede “AnyDesk” klasörünü bulun ve içine girin.
# Bu klasörde bulunan “Service.conf” dosyasının ismini değiştirin.
# Uygulamayı yeniden başlattığınızda ID numaranız yenilenmiş olacaktır.

AnyDesk İndir, Ücretsiz Download (Resmi Sitesinden)

AnyDesk ücretsiz versiyonu kısıtlı bir kullanıma sahip olsa da bireysel kullanıcılar için oldukça yeterlidir. Ancak profesyonel destek sunan bir şirket sahibi yada personeliyseniz daha fazla kişiye bağlanmanız gerekiyorsa ücretli versiyonunu anydesk.com üzerinden satın almanız gerekmektedir. Ücretsiz versiyonları aşağıdaki linklerden indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows PC için indir

macOS için indir

Android için indir

iOS için indir

Linux için indir

FreeBSD için indir

Raspberry Pi için indir

Chrome OS için indir

AnyDesk Nedir? Ne İşe Yarar?

AnyDesk, küçük, gelişmiş ve hızlı bir uzak masaüstü bağlantısı programıdır. AnyDesk programını kullanarak bilgisayardan yada telefondan uzaktaki bir cihaza kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

AnyDesk Kurulum Nasıl Yapılır?

Kullanımı oldukça kolay olan AnyDesk diğer benzer rakipleri gibi kurulum işlemi de gerektirmemektedir. Üst kısımda vermiş olduğumuz linklerden cihazınız için uygun olanı indirdikten sonra çift tıklama ile direkt olarak program arayüzüne erişebilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki AnyDesk uzaktan bağlantı programının karşı cihazda da mutlaka kurulu olması gerekmektedir. Çift tıklayarak açtığınız arayüz üzerinde hemen üstte yer alan ID kısmına bağlanacağınız bilgisayarda AnyDesk programında yazan ID numarası girilmelidir. Bu şekilde karşı bilgisayarın yöneticisi bağlanma talebinize onay verecektir. Onay aldıktan sonra uzaktan destek verebilir, yardım edebilir ve dilerseniz eğitim sunabilirsiniz.

AnyDesk’in resmi Türkçe sitesine anydesk.com/tr linkini kullanarak ulaşabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu