Blog

Akbil İstanbulkart Kişiselleştirme Nasıl ve Nereden Yapılır, Son Gün Ne Zaman?

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yaptığı duyuruya göre resmi tatil ve bayram gibi özel günlerde toplu taşımalardan ücretsiz faydalanabilmek ve daha bir çok olanak için İstanbulkart kullanıcılarının kartlarını kişiselleştirmesi gerekiyor.

Sponsor

İstanbulkart kişiselleştirme işlemi ister İstanbulkart mobil uygulaması üzerinden ister web sitesinden yapılabiliyor. Uygulamaya yada buradan linkini verdiğimiz web sitesine giriş yaparak kartınızı uygulamaya ekleyebilir ve kişiselleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Tavsiye yazı: Web Tapu Nedir? Web Tapu Üzerinden Hangi İşlemler Yapılır?

İstanbul Kart (Akbil) Kişiselleştirme İşlemi Ne Zaman Sona Erecek?

İstanbulkart mobil uygulaması yada istanbulkart web sayfaları üzerinden kişiselleştirme işlemleri kart kullanıcıları tarafından oldukça merak edilen bir konu. Kişiselleştirme işlemi için son tarihin 31 Aralık 2022 olduğunu hatırlatmakta fayda var. Resmi tatillerde toplu taşımalardan ücretsiz yararlanabilmek adına bu tarihe kadar kişiselleştirme işleminin tamamlanması gerekmekte.

Sponsor

Kişiselleştirme ve resmi günlerde toplu taşımalardan ücretsiz faydalanma imkanı turist ve yabancı uyruklu kullanıcılar için geçerli değil. Bu kullanıcılar normal tarife ile geçiş yapmaya devam edecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu