Blog

Birisi Instagram’da Takip İsteğinizi Reddederse Nasıl Anlaşılır?

Eğer birisi Instagram’da takip isteğinizi reddederse bunu nasıl anlayabilirsiniz?

Sponsor

Instagram takip isteğiniz reddedildiğinde belirtileri nelerdir? Bugün, Instagram üzerindeki bu merak edilen soruya yanıt vermeye çalışacağız. İşte detaylar…

Instagram’da bir kişi sizi engellediğinde, profiline erişemeyeceğinizi biliyoruz. Ancak, sizin tarafınızdan atılan bir takip isteği reddedildiğinde bunu nasıl fark edebilirsiniz? Bu konuda size birkaç ipucu vereceğiz.

Instagram platformunda bir kişiye takip isteği gönderdiğinizde, profiline girip “takip et” butonuna tıkladığınızda “istek gönderildi” mesajı görüntülenir. Bu mesaj, karşı taraf isteği onaylayana kadar bu şekilde kalır.

Sponsor

Instagram’da takip isteği reddedilirse nasıl anlaşılır?

Şu an iki olasılık söz konusu. Ya “istek gönderildi” mesajının yerine “takip ediyorsun” görülecek ya da “takip et” butonu yeniden gönderilecektir.

Eğer kişi takip isteğini onaylamışsa, “takip ediyorsun” mesajını göreceksiniz. Ancak eğer takip isteği reddedilmişse, “takip et” butonu yeniden gönderilecektir. Dolayısıyla, “istek gönderildi” mesajının “takip ediyorsun” olarak değiştiğini fark ettiğinizde, isteğin reddedildiğini anlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu