• web@webhisto.com.tr
 • Pzt - Cmt 08:00 - 00:00
 • Sosyal Medya Yönetimi

  İstatistiklere göre ülkemizde 48 milyon kişi internete bağlanıyor ve bunun 42 milyonu sosyal medya kullanıcısı. Bu doğrultuda firmaların marka bilinirliğini artırma yönünde kullanabileceği en etkili ve önemli yollardan biri için sosyal medya demek yanlış olmayacaktır.

  Türkiye’de en çok kullanılan sosyal medya istatistikleri ise aşağıda ki gibidir.

  Youtube: %57
  Facebook: %56
  Instagram: %45
  Twitter: %44
  Google Plus: %34

  Bu istatistikler Digital in 2017 Global Overview tarafından sunulmuştur.

  Sosyal medya sitelerinde sayfa, kanal, profil oluşturmak vermiş olduğunuz hizmetlerle ilgili görsel, bağlantı ve bilgiler paylaşmak müşteri ve ziyaretçilerin size daha hızlı ulaşmasına ve iletişim kurmasına olanak tanımaktadır.

  Günümüzde her işletmenin bir web sitesinin olmasının yanı sıra aynı zamanda sosyal medya hesaplarının da olması kaçınılmazdır. Çünkü insanlar sosyal medya sitelerinde sizi arayarak verdiğiniz hizmetlerin yanı sıra sizi tercih eden müşteri portföyünü ve yorumlarını da görmek ister. Hatta sosyal medya üzerinden iletişim kurmak mail, telefon ya da benzeri yollardan daha cazip ve kolay geldiği için direk olarak sosyal ağ üzerinden iletişime geçmeyi tercih ederler.

  Sosyal medya üzerinde henüz yer almadıysanız ya da yer alıp ilgilenemiyorsanız Webhisto olarak sosyal medya danışmanlığınızı üstlenebiliriz.

  Yaygın olarak kullanılan siteler üzerinde profillerinizi oluşturup ya da düzenleyerek günün en fazla etkileşim alan saatlerini tespit ederek yayın yapıyor ve müşterilerinizin sizlerle erişim sağlaması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

  Sosyal medya danışmanlığı ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  × WhatsApp Destek