• web@webhisto.com.tr
 • Pzt - Cmt 08:00 - 00:00
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Neden Web Sitesi Sahibi Olmalıyım?

  İyi ve güzel bir Web siteniz firmanızın prestij, verimlilik ve saygınlığını ortaya koyan aracıdır. Eğer bir firmanız varsa müşterilerinizin sizi araştırıp, hizmetlerinizi inceleyebileceği bir web siniz mutlaka olmalıdır.

  Web sitesi için ne kadar ödeyeceğim, web tasarım fiyatları ne kadar?

  Sadece size özel bir tasarım çıkarmamız için tamamen istekleriniz doğrultusunda fiyat çıkarılmakta olup, sabit bir ücret söylemek mümkün değildir. Hazır paketlerimiz 999 TL’den başlamakta olup ilk yıl domain + hosting ücretsiz sağlanmaktadır.

  Web sitesi ne kadar zamanda hazır olur?

  Teslimat süreci tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Hazır paketlerden tercih ettiğiniz taktirde bizim için gerekli tüm materyalleri tam olarak ulaştırdıktan sonra siteniz 72 saat içinde teslim edilir. Özel tasarımlar ise 7-10 gün içinde teslim edilmektedir.

  Çalışma süreci nasıl ilerliyor?

  – Siparişiniz ile beraber ödemeniz alınır.
  – Tasarım çalışmalarınız başlar.
  – Tasarım bittiğinde grafik işlemlerinize geçilir.
  – Materyallerin girişi sağlanır.
  – Site hız testinden geçirilir ve hız çalışmaları yapılır.
  – Teslim edilerek, bilgi verilir.

  Web sitesini hazırlarken hangi kodlama dilini kullanıyorsunuz?

  Hazırladığımız sitelerin tümü PHP ile kodlanan WordPress alt yapısına sahiptir. Bunun sebebi açık kaynak kodlu olmasının yanı sıra hızlı ve esnek olmasıdır. Ayrıca google tarafından da oldukça sevilen popüler bir yazılımdır. Tasarımlarımız ise CSS3, HTML5 teknolojileri ile hazırlanmaktadır. Ayrıca özel tema paneli hazırlayıp, kolay kullanmanızı sağlıyoruz.

  Web sitemi kendim yönetebilecek miyim?

  Elbette. Bir üst maddede de belirttiğimiz gibi sitenizi özel olarak hazırladığımız yönetim paneli sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

  Web alanı ve alan adı tescil işlemlerini sağlıyor musunuz?

  Alan adını ister siz, ister biz tescil edebiliyoruz. Takibinde zorlanıyorsanız bize bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Web alanı sağlam ve güvenlikli olması için bizde olmalıdır. Alan adı ve web alanı sürelerinin uzatılması yıllıktır. 15 gün önceden tarafınıza bilgi verilmektedir.

  × WhatsApp Destek